بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 183

1,498 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر برايم لوكيشن في سولانا ريسيل باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات إستلام فوري للبيع في ذا إستيتس

    REV Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 229م على وصلة دهشور بفيو بانورامى

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع بأميز موقع بزايد

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٧٢٩٬٣٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف في ايفوري ويست الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٥٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٧٩١٬٣٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 393م استلام فوري بمقدم 2مليون او كاش 27

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى موقع مميز بمقدم 5% فى بي اكس

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٧٩١٬٣٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 393م استلام فوري بمقدم 2مليون او كاش 27

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م متشطبه بالكامل ب5% وتقسيط علي ١٠ سنين

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في او ويست 352م بتسهيلات استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ماونتن فيو 4 تشطيب كامل بمقدم 0%

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل في سولانا زايد الجديدة متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الفاخرة داخل V Levels New Zayed

    Selection Code logo image

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرستاندالون متشطب ف سولانا برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الى 7 سنوات فى بي اكس تاون هاوس للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون و ٣٠٠الف، سعر كاش ٢٩ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٧٩١٬٣٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 393م استلام فوري بمقدم 2مليون او كاش 27

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز متشطب بالتقسيط علي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كبير بدون اوڤر على اوسع مسطحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 456م استلام فوري في نايا ويست-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٤٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٧٩١٬٣٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 393م استلام فوري بمقدم 2مليون او كاش 27

    Property Hills... logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صن كابيتال استلام فوري مقدم 5% وقسط مريح

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع