بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 184

1,498 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 6 اكتوبر فيلا تصميم خاص

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في باتيو لافيستا علي وصله دهشور

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٩٨٬٦٦٢ جنيه

    فيلا 5 غرف 255متر في لوجار نيو زايد بموقع مميز

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٥٠٠ جنيه

    فيلا بـ The Hillage زايد | بجانب النادى الاهلى

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هيلز أوف وان , مقدم 5 % , قسط علي 10 سنين

    Smart Move logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٢٣٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في اللجريا موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٧٢٩٬٣٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع ف ايفوارويست الشيخ زايدع اعلاتبه ع 10س

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب فاخر جدا وموقع مميز أرقى فيلا بالشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - استلام فورى - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري- أفضل سعر-لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب فاخر جدا وموقع مميز أرقى فيلا بالشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري- أفضل سعر ف الماركت -لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٤٩٥٬٧٦٧ جنيه

    للبيع في سوان ليك ويست توين هاوس لوفت برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - استلام فورى - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر-لوكيشن مميز - إستلام فوري

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٧٩١٬٣٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 393م استلام فوري بمقدم 2مليون او كاش 27

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاس في اللجريا بسعر مميز جدا موقع مميز

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 6 اكتوبر جولف فيوز اول صف فيلا تصميم خاص

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بمواصفات فاخرة في أفضل مواقع بالشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 6 اكتوبر جولف فيوز اول صف فيلا تصميم خاص

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على حمام سباحة مباشر أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في The Crown بالم هيلز – بجوار جولف فيوز

    Inn Properties logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تصميم خاص للبيع في جولف فيوز

    Buyerside logo image

6

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميني ستاند ألون V Residence بالقرب من Beverly Hill

    Selection Code logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع