بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 182

1,498 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا وان ستوري علي النيل مباشرة بمقدم 5مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك يارد فيلا 230م بسعر خيالي وأنظمة سداد مرنه

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام سنه- أفضل سعر-موقع مميز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون و ٣٠٠الف، سعر كاش ٢٩ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمسبح خاص على وصلة دهشور – استلام قريب

    Inn Properties logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك سكاي فيلا 160م بسعر خيالي وانظمة سداد مرنه

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٤٬٣٧٥ جنيه

    فيلا 250 م قسط ربع سنوي ٥٣٤الف، توتال كاش 13 مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٢٬٦٩٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط شهري 242 الف، كاش 21 مليون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في كمبوند ألما الشيخ زايد

    West City logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون و ٣٠٠الف، سعر كاش ٢٩ مليون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٢٬٦٩٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط شهري 242 الف، كاش 21 مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa for sale – Golden opportunity at Palm Hills

    Core Real Estate Development logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلا للبيع في ذا كراون استلام فوري بتسهيلات

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا ستاندالون فيلا بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٢٬٦٩٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط شهري 242 الف، كاش 21 مليون

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٤٬٣٧٥ جنيه

    فيلا 250 م قسط ربع سنوي ٥٣٤الف، توتال كاش 13 مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٢٬٦٩٦ جنيه

    فيلا استلام فوري، قسط شهري 242 الف، كاش 21 مليون

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٣٦٣٬٠٣٥ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون و ٣٠٠الف، سعر كاش ٢٩ مليون

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد - افضل سعر - فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٤٬٣٧٥ جنيه

    فيلا 250 م قسط ربع سنوي ٥٣٤الف، توتال كاش 13 مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٤٬٣٧٥ جنيه

    فيلا 250 م قسط ربع سنوي ٥٣٤الف، توتال كاش 13 مليون

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع