شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 2

7,045 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الرحاب قريبه من السوق القديم

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري سوبر لوكس في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله للبيع سوبر لوكس شارع احمد تيسير كليه ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول استخدام تشطيب سوبر لوكس و مفروشه بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مدينتي b6 امام من الثاويس بارك موقع متميز

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للسكن الفوري ف سرايات القطاميه

    Closer logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز – مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشروق للبيع متشطبه و جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله للبيع بالفرش و الاجهزه في أرض الجولف م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في وان قطامية تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله في هليوبليس مصر الجديده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 190م في مساكن شيراتون بموقع مميز

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه المعراج زهراء المعادي بجوار

    Find House Group logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 190م في مساكن شيراتون بموقع مميز

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله في شارع الخليفة المأمون مصر الجد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع استلام فوري متشطبه بالاندلس بلتجمع

    KMG Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في Cairo Festival City – مرحلة Festival

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا (160م) بأقل سعر بفيو مميز بتشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع بحديقة خاصة بكمبوند كايرو فيستيفال

    Pro House logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك شقة متشطبة فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم246 الف امتلك ستوديو متشطب ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع جاهزة للمعاينة ف باتيو اورو

    clear scope logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن الان متشطبه بأميز لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع