شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 154

6,952 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 159م متشطبه فيو مميز مقدم 5%بلتقسيط الان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة بالقرب من نادي الشمس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بأرض الجلف فيو مفتوح بالفرش والتكييفات و

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه أول بلكونه أول سكن المنطقه العاشره قرب ش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور محمد عبد القادر, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمكان مميز بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بفيو مميز للبيع بزهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند بالم سيتي - بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمكان مميز بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بزهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 300م اربع غرف وليفنج مسجله من مكرم عبيد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل سوبر لوكس بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بالسادسه شقه بحريه تشطيب حديث دور ثاني قريبه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الشيخ محمد النادي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في متفرعات الطيران مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اورا-زيد ايست-شقه غرفتين متشطبه بالتكيفات و المطبخ

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة كومبوند ستون ريزيدنز

    Smartex logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس بيع في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةدور ارضي للبيع بكمبوند وادي الربيع الشروق

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في الشطر الثاني - زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالشطر السادس زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    الشطر السادس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام المسجد مباشرة 107م باالفرش والاجهزه كاش في B8

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه موقع متميز ڤيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه رائعه امتلك شقه فيو رائع علي شارع رئيسي دبل ف

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد متولي الشعراوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة بالقرب من نبيل الوقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف سوبر لوكس بجاردن بجوار سوديك ايست ف طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار سيتي ستارز مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع