شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 79

2,224 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٥ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 190م , ( سموحة )

    Wealth Platinum logo image

    شارع حسن علام, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 182 م , (سموحة ) , عمارة براند

    Wealth Platinum logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في في مروج - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 121م سموحة - كمباوند مروج

    B-connect Real Estate logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 138 م ,كمبوند حدائق السرايا ( سمو

    Wealth Platinum logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 135م , ( سموحة )

    Wealth Platinum logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 247 م سبورتنج ( شارع الدلتا )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الدلتا, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٢٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 172م , (السرايا) ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع الشهيد عدنان مدني, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢١٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 148م ,طريق الجيش , المندرة

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤١٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 155م , ( لوران )

    Wealth Platinum logo image

    شارع حسين شيرين, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سيدي بشر _ بجوار فندق الهيلتون

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك فوري في اليكس ويست

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 270م , (جراند فيو) سمو

    Wealth Platinum logo image

3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 75 م ثروت خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع عبد الخالق ثروت, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م , كليوباترا

    Wealth Platinum logo image

    شارع الدير, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270 م صواري

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141م , سموحة - ( مروج هايتس)

    Wealth Platinum logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 3 شهور واجهة بحري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في سابا باشا - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 215م سابا باشا _ خطوات من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠١٢٬٠٨٠ جنيه

    فرصتك بالسعر القديم، تسهيلات علي 3 سنوات،فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس مرخصة للبيع 430 م , (سيدي بشر )

    Wealth Platinum logo image

    شارع 18, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م كفر عبده - شارع مينا

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مينا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي

    New Home for Realestate logo image

    شارع المستجد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 500 م - سبورتنج

    New Home for Realestate logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    7

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 315م , سموحة ( شارع فوزي معاذ الرئيسي)

    Wealth Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م الاقبال ( الشارع الرئيسي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع