شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 83

2,224 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في صواري باقل من سعر السوق الحالي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 172 م - الشاطبي

    New Home for Realestate logo image

    الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م ثروت ( ترام مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد الحميد الديب, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة ( شارع فوزي معاذ )

    JMG logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة ( 136م ) كومباوند حدائق السرايا .

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٦٩٤٬٩٨٠ جنيه

    امتلك وحدة 187م بمقدم 5% واقساط حتى 6 سنوات

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٣٠٥٬٩٠٠ جنيه

    شقتك في الطرح الجديد في صواري بأقل سعر متر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام باقل سعر متر فى كومباوند صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سابا باشا خطوات من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الحرية, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 290 م كفر عبده - ( برج براند )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سان ستيفانو(شارع عبد السلام عارف)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد احمد عفيفي, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260 م الابراهيمية ( شارع عمر زعفران )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عمر زعفان, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ميامي ( طريق الجيش )-(برج براند)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 212 متر - سـابـا بـاشـا - الترام

    Jewar Real Estate. logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170 متر - الســرايــا - فيــو بـحـر

    Jewar Real Estate. logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل - صواري ( السعودية المصرية )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٢٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة للبيع 174م - سموحة - 14 مايو

    New Home for Realestate logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 276 م زيزينيا ( شارع محمود الديب )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمود الديب, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدى جابر - بحر مباشر

    New Home for Realestate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحة (شارع فوزي معاذ) عمارة براند

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م ستانلي ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سموحه شارع ذكي رجب

    B-connect Real Estate logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م سابا باشا ( امام قصر المرغنى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد المنصف غازي, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م وابور المياه

    B-connect Real Estate logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع