شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 76

2,224 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم-فيو على النادي

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة (165م) البرت الاول .

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح استلام فوري تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سابا باشا – خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع عائشه فهمي, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م محرم بك – شارع الاسكندرانى

    New Home for Realestate logo image

    شارع علي الاسكندراني, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سبورتنج – على البحر مباشرة

    New Home for Realestate logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - مصطفى كامل - طريق الحرية

    New Home for Realestate logo image

    نفق مصطفى كامل, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 247 م سبورتنج ( شارع ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 290 م , سموحة ,

    Wealth Platinum logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع - سيدى بشر - جمال عبدالناصر

    New Home for Realestate logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م ميامي ( ش جمال عبدالناصر الرئيسي

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة لوكيشن-الترا سوبر لوكس-بأقل سعر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 240م جليم ( ش مصطفى فهمي)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ميامي ( خالد ابن الوليد )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 300 متر - سمـوحـــة - ش كمال الدين صلاح

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة (155م) كومباوند جراند فيل .

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و متاح انظمة مختلفة

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م , سان ستيفانو ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع احمد محمد الادهم, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 183م سموحه (ش كمال الدين صلاح برج براند

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 180م ريسيل في مشروع the one

    B-connect Real Estate logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فلمنج (155م) متفرع من مصطفى كامل .

    شارع ابطو ليدس, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 80م جناكليس - شارع ذو الفقار

    B-connect Real Estate logo image

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 124م - سموحة - شارع النصر

    New Home for Realestate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى رشدى عمائر الظباط فيو مفتوح

    RCR for real estate logo image

    شارع المعسكر الرومانى, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى العصافرة خطوات للبحر

    RCR for real estate logo image

    شارع محمد زيتون, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع