شقق سوبر لوكس للبيع في منطقة الاحياء, الغردقة, صفحة 3

154 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين_تشطيب كامل_أمام بيست واي_كاش_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة129م_تشطيب كامل_ فيو شارع وحمام سباحة وتري بحر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٢٥٩ جنيه

    ستوديو 48م بشاطئ خاص بتقسيط لمدة 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠١٬٦٠٦ جنيه

    شقه 99 متر غرفتين دور اول على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٣٨٬٢٥٠ جنيه

    استوديو فاخر مطل على البحر – احجزه الآن

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مطلة على البحر في أورو بيتش

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة120م_تشطيب كامل_الكمبوند به اكبرفرع لجملة ماركت

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٥٣٬٩٥٠ جنيه

    استوديو بشاطئ خاص 57م² في أورو بيتش بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    استوديو 40م تشطيب الترا سوبر لوكس

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٣٬٩٥٠ جنيه

    وحدة بانوراما فيو بحر في أورو بيتش بالغردقة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    غرفة وصالة بمقدم 498ج في مشروع ايبيزا

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 70م داخل مشروع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز 70م بإطلالة هادئة وتشطيب راقٍ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 70م بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك شقة 135م بتشطيب راقٍ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    فرصة 96م داخل منتجع راقٍ بأسلوب حياة مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م فاخرة على البحر مباشر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 70م في قلب الأحياء بسعر وتقسيط مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة 104م بإطلالة بحر في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٨٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة 104م غرفتين بتشطيب راقٍ في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١١١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 135م بـ3 غرف في قلب الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة واحدة في موقع مميز بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر فخامة وإطلالة بحرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه143م-3غرف _فيو الشارع حمام السباحه_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو على الممشى بإستلام فوري وتشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع