شقق سوبر لوكس للبيع في منطقة الاحياء, الغردقة, صفحة 4

154 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٥٠٠ جنيه

    النورسيتي:شقه3غرف-تقسيط 30شهر متشطبه-استلام12-2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٣١١ جنيه

    شقه 62م تشطيب الترا سوبر لوكس في لاجونا ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص تقسيط 5 سنين بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه-تشطيب كامل-اعلي جمله ماركت-تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص بسعر الطرح الاول تقسيط علي 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استديو تشطيب كامل_امام بيست واي_استلام 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٦ جنيه

    شقة 99م بتصميم عصري ومساحة عملية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٦ جنيه

    شقة 99م للراحة والحياة العصرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٨٣٨ جنيه

    شقة 103م بإطلالة مفتوحة ومساحة واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٦ جنيه

    استثمر في شقة 99م بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٦ جنيه

    شقة 99م قريبة من كل الخدمات والمرافق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين_تشطيب كامل_اعلي جمله ماركت_كاش_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بغرفتي نوم في مبارك 11 – الغردقة | تشطيب

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٦٩٬٥٤٤ جنيه

    امتلك شقة 53م فخمة بإطلالة راقية ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٨٧٬٠٣٢ جنيه

    شقة 47م بتصميم عصري داخل ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٨٧٬٠٣٢ جنيه

    امتلك شقة 47م بإطلالة في ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٩٦٬٧١٧ جنيه

    امتلك شقة 54م بإطلالة مفتوحة في ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٥٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٩٦٬٧١٧ جنيه

    امتلك شقة 54م بإطلالة في ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٥٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٦٤٦ جنيه

    امتلك شقة 45م فاخرة بإطلالة مميزة ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م² في منتجع فاخر بإطلالة بحر ومسبح بشاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو44م-أمام بيست واي-3حمامات سباحه-تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه88م _استلام فورى_تشطيب كامل_صف اول ممشي الاحياء

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٦٩٬٥٤٤ جنيه

    شقة أنيقة 53م | غرفة نوم بتشطيب سوبر لوكس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 132م | 3 غرف بتصميم عصري وتشطيب سوبر لوك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    امتلك استديو على الممشى بإستلام فوري وتشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع