شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 35

14,162 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في أولد شيراتون،

    Second Home Real Estate logo image

    شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كمبوند زد ZED بإطلالةعلى البارك

    اورا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس متشطب بالساحل بتسهيلات

    property hills Elite logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود 565 شقه تمليك دجله المعادي 90م 2900000 بالفرش.

    Oscar logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر في السوق استوديو للبيع متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • دو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 2 غرفة

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالتكيفات بسعر الطرح الاول ل سوديك

    IRTKAZ logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي 88م فيو جاردن طلعت تشطيبات خاصه كاش

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • بيجننجز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٤١٬٩٠٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    TBK Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك اليوم تستثمر ف مدينتي شقه 84م للبيع ب b12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلك شقه 78م بتشطيب خاص بـ مدينتي B12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي ارضي 72+50حديقه فيو وايدجاردنB14

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في هايد بارك-استلام قريب

    Properties-Today.com logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في كيان لشقة بجاردن بقية اقساط استلام فوري

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيه

    ستوديو 60 متر للبيع في الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٩٩٧٬٤٨٣ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 86م² وحديقة 20م² – ماجويش

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٣٬٧٦٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كامب شيزار 80م شارع ادفو .

    شارع ادفو, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٢١٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع الهضبة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز تشطيب كامل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقه للبيع بالتقسيط في جراند بارك

    Properties-Today.com logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تخفيض السعر لسرعه البيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٧٬٣٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة