شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 38

14,168 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند FIORi لوكيشن مباشر على الأوسطي

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٤٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Mark Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأبراج زيد بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بفيو مفتوح وقسط مرن على 10 سنين

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • رملا أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 6 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد ايون مول العرب

    West Field Property Consultancy logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٧٦٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة 61 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ٤٬١٢٤٬٤٥٢ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 86متر فى الهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    ستوديو 55م بموقع مميز استلام فوري تقسيط سنتين

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 58 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٢٠ جنيه

    شقة 72م أرضي أرخص فرصة دخول تاج سيتي استثمار

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤٦٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جاردن ليكس

    2 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٧٢١ جنيه

    استوديو للبيع – منتجع لونج بيتش، الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٦١٬٨١٢ جنيه

    استوديو للبيع – منتجع مارفينتو | إطلالة بحر وحمام

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الاحياء الغردقه مساحتها ٤٨

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • اوجما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٧٥٬١٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بمقدم 200 الف تقسيط حتي 15 سنه م

    Property Hills  One logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 2 شقة 67م في الحي ال 12 مجاورة 5 – 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثاني عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في بالم هيلز علي شارع التسعين الرئيسي

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٣٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة Aurora Palace الغردقة تقسيط 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة ف كمبوند تاج سيتي للبيع بخصم50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز سيتي ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٧٨٬٦٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة