شقق للبيع بالشيخ زايد بمساحات صغيرة, صفحة 6

919 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بموقع مميز وافضل سعر فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    82م فيو مميز ب5% مقدم تقسيط 10 سنين في Karmell

    Promax Property Investors logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة - للبيع - الحي 13 - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية بإطلالة مباشرة على أهرامات الجيزة

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • دي مايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٠٬٨٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    District 4 Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 85م من اركان serviced by crowne plaza

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    65م تشطيب الترا لوكس على النيل ب5% وتقسيط 96 شهر

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٨٦٨ جنيه

    شقة 74م للبيع دي جويا نيو زايد بالتقسيط ع 15 سنة

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل70م بجاردن51م متشطبه بالتكيفات قسط 3 شهور 66k

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 74م للبيع كمبوند فلو الثورة الخضراء مقدم8%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • هيفين ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 2

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جامعه القاهره

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الي الحداشر مجاورة تانيه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز امام ديونز فيو لاند سكيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ع الكورتيار بحرى تشطيب حديث الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى الوحيدة ب 2 حديقه دبل فيو مفتوح ع الكورتيارد

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • بافيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو لوكيشن مميز بالفرش والاجهزة ومطبخ وتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢٦٬٥٨٥ جنيه

    زيد تاورز استوديو للبيع متشطب بالمطبخ + تكييفات

    Triple S Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في dorra(village west) سعر مغري

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م زايد غرفة استلام فوري مقدم 880 ألف وتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في زيد ويست تشطيب كامل جاهز الاستلام وقسط

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٠٦٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٧٤٧ جنيه

    ستوديو ريسيل بتراس تشطيب كامل في زيد ويست - زايد

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ف زيد ويست بمقدم و اقساط باقل اوفر

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٢٦٬٥٨٥ جنيه

    ستوديو تشطيب فندقي في ابراج زيد-تقسيط حتي 2029

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • جرين بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جرين بلازا 1

    2 - 3 غرفة

اكتشف أفضل شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة

تقع مدينة الشيخ زايد في القاهرة الجديدة، وهي مدينة حديثة تتميز بمجموعة متنوعة من الشقق المعروضة للبيع بمساحات صغيرة. تسلط السطور التالية الضوء على بعض مزايا الحياة في الشيخ زايد وكيفية العثور على الشقة المناسبة لك، وتحديدًا شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة.

بفضل التخطيط العمراني الرائع، تعتبر الشيخ زايد واحدة من أكثر المدن الجديدة الحديثة والمتقدمة في مصر. تُعتبر مدينة الشيخ زايد، واحدة من أكثر المناطق السكنية المرغوبة، هي واحدة من الأماكن التي توفر للسكان حياة هادئة بعيدة عن صخب القاهرة، مع الحفاظ على الراحة والرفاهية الحديثة.

توافر شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة وكبيرة

ستجد في الشيخ زايد مجموعة واسعة من الشقق للبيع، الشيء الجميل حقًا هو أن المدينة توفر خيارات لكل الأذواق والميزانيات. من الشقق الصغيرة المكونة من غرفة واحدة إلى الشقق الكبيرة ذات الثلاث غرف وأكثر، ستجد بالتأكيد ما يناسب احتياجاتك. تتميز الشقق في الشيخ زايد بالتصميمات العصرية والأمان، وهي تعد من أكثر الخيارات المرغوبة في السوق العقاري المصري.

ابحث عن شقق بحديقة للبيع في الشيخ زايد

ابحث عن شقق 40 متر للبيع في الشيخ زايد

بالنظر إلى جميع المزايا التي توفرها الشيخ زايد، لا عجب في أنها أصبحت واحدة من أكثر المدن إقبالًا للسكن في مصر. بغض النظر عن حجم الشقة التي تبحث عنها، ستجد بالتأكيد ما تبحث عنه في هذه المدينة الجميلة.  إذا كنت تبحث عن الراحة، الهدوء، والرفاهية، فإن الشيخ زايد هو المكان المثالي لك.