شقق للبيع بالشيخ زايد بمساحات صغيرة, صفحة 10

919 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع داخل كمبوند The Harv الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الحي الحداشر الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الاول موقع مميز جدا بحرى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الاول الشيخ زايداقل سعر موقع جيد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر كورنر و تشطيب كامل بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • بونا نوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٩٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    AD developer
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل 150م بأقل سعر بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست موقع وتشطيب مميز

    Red House Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في PSR بسعر لقطة

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع بموقع مميز في بليس جيت

    Master Key logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • روفان فيوز 360

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بإطلالة مميزة للبيع في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م كيان زايد إستلام فوري متشطبة مقدم 880 ألف

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مفروشه في ايون تاورز موقع مميز

    Apart Real estate logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز - استلام فوري - متشطب بالمطبخ والتكييفات

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بلس جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ريفييرا سيتي,بوابة النعيم

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في قلب الشيخ زايد بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5%وتقسيط حتى 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5%وتقسيط حتى 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو نصف تشطيب في كمبوند ديجويا -زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البارك ستوديو متشطب بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ٢٠٥ تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ستوديو متشطب بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRis

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زد زايد قسط 45 ألف

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس بالشيخ زايد

    متصدر

    Emaar Prime X logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو حديث للبيع ف زيد الشيخ زايد - الدور السابع

استوديو

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • إليسيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Line Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,اليزيوم

    1 - 4 غرفة

اكتشف أفضل شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة

تقع مدينة الشيخ زايد في القاهرة الجديدة، وهي مدينة حديثة تتميز بمجموعة متنوعة من الشقق المعروضة للبيع بمساحات صغيرة. تسلط السطور التالية الضوء على بعض مزايا الحياة في الشيخ زايد وكيفية العثور على الشقة المناسبة لك، وتحديدًا شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة.

بفضل التخطيط العمراني الرائع، تعتبر الشيخ زايد واحدة من أكثر المدن الجديدة الحديثة والمتقدمة في مصر. تُعتبر مدينة الشيخ زايد، واحدة من أكثر المناطق السكنية المرغوبة، هي واحدة من الأماكن التي توفر للسكان حياة هادئة بعيدة عن صخب القاهرة، مع الحفاظ على الراحة والرفاهية الحديثة.

توافر شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة وكبيرة

ستجد في الشيخ زايد مجموعة واسعة من الشقق للبيع، الشيء الجميل حقًا هو أن المدينة توفر خيارات لكل الأذواق والميزانيات. من الشقق الصغيرة المكونة من غرفة واحدة إلى الشقق الكبيرة ذات الثلاث غرف وأكثر، ستجد بالتأكيد ما يناسب احتياجاتك. تتميز الشقق في الشيخ زايد بالتصميمات العصرية والأمان، وهي تعد من أكثر الخيارات المرغوبة في السوق العقاري المصري.

ابحث عن شقق بحديقة للبيع في الشيخ زايد

ابحث عن شقق 40 متر للبيع في الشيخ زايد

بالنظر إلى جميع المزايا التي توفرها الشيخ زايد، لا عجب في أنها أصبحت واحدة من أكثر المدن إقبالًا للسكن في مصر. بغض النظر عن حجم الشقة التي تبحث عنها، ستجد بالتأكيد ما تبحث عنه في هذه المدينة الجميلة.  إذا كنت تبحث عن الراحة، الهدوء، والرفاهية، فإن الشيخ زايد هو المكان المثالي لك.