شقق للبيع بحدائق اكتوبر, ٦ اكتوبر مساحات صغيرة, صفحة 3

73 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مدينة الرحاب – المرحلة الخامسة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجله جاردنز/ حدائق اكتوبر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ريفر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    West Way Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ريفر ريزيدنس

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك84م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك58م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سمارت بتصميم يوناني في حدائق اكتوبر

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة83م ب10%مقدم وتقسيط10سنوات بحدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه دجله جاردنز حدائق اكتوبر

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • بي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    HMA Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بي ويست

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز ارضي بجاردن

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند استلام فوري بأقل سعر

    Pro Master Real estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بمساحات مختلفه فى افضل موقع بأكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة الترا سوبر لوكس دجلة جاردنز حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة الترا سوبر لوكس واحة الريحان حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    واحة الريحان, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • بيتا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥١٧٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بيتا ريذيدانس

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس للبيع كمبوندات حدائق أكتوبر دور 1

    Hk Realestate logo image

    قرطبة, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٢٢٬٢٢٢ جنيه

    شقة ٩٠متر٣غرف متشطبة حدائق اكتوبر مقدم ٨٥٠الف

    Plan 1 logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس لقطه استلام فوري بجوار الاهرامات بريم لوكشن

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تشطيب سوبر لوكس - دجلة جاردنز، اكتوبر

    MoveIn Egypt logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدجله جاردنز دور اول الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Miami Life Real Estate logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • كنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    First Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,كمبوند كنز

    3 غرفة

  • 17

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس الحي الاسباني حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    الحي الاسباني, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن كمبوند بيكنيك بارك حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيكنيك بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس اليكو ستي حدائق أكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    قرطبة, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • كوبن جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة