شقق للبيع بكمبوندات 6 أكتوبر مساحات صغيرة

339 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع كمبوند Gul حدائق اكتوبر لوكشن مميز

    Baytak. logo image

    هارفا كومباوند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحده بسعر مميز في جاردن ليكس

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تسليم قريب موقع متميز بتقسيط 10 سنوات في Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى موقع مميز بدون مقدم فى باديه اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 1% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في موقع رائع في باديا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع اقساط الى 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة للبيع في باديا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 12 سنه شقه للبيع فى موقع مميز فى باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٧٢٠ جنيه

    شقة للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا أكتوبر من بالم هيلز بالتقسيط 12

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض من بالم هيلز شقه فى بادية للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦١٧٬٦٥٨ جنيه

    شقة للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٩٩٬٧٦٠ جنيه

    شقة للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٤٠٦٬٤٣٩ جنيه

    شقة للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٤٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز جدا في بادية باقساط علي 12سنة

    متصدر

    Realm Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش بالكامل للبيع تشطيب فاخر باقل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عقد قديم 2023 بسعر مميز جدا مقدم واقساط

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب مساحه 84 متر في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا بالم هيلز، موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٧٬٤٤١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري شقة متشطبة بالتكييفات والمطابخ

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في باديا باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز جدا فيو مفتوح شقة استلام فوري فى بادية

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا باقل سعر في الماركت 65 متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65 متر باقل سعر في الماركت باديا موقع مميز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤٦٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جاردن ليكس

    2 - 3 غرفة