4شقة١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع 90م - المستثمرين – حدئق أكتوبر موقع مميارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٩٠ متر مربع ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
6شقة٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة 80 م للبيع في الحي الإيطالي، حدائق أكتوبرطريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
3شقة١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيهشقة80 م للبيع في كمبوند كومكس جاردنز – حدائق أكتوكومكس جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
7شقة١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع 85م في كمبوند برايم أفنيو – حدائق أكتوبربرايم افينيو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 1 ٨٥ متر مربع ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع
5شقة١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيهشقة مميزة للبيع 80م في كمبوند زاهر – حدائق أكتوبرزاهر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٨4فييناالسعر عند الإطلاق:٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا1 - 3 غرفة
البيع الأول8شقة٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيهامتلك وحدتك90م كمبوند جريك تاون بدون مقدم بالتقسيطشارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ٩٠ متر مربع ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
7شقة٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع فورى فى ويست تاون اكتوبر بتسهيلات متشطبهحدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
7شقة٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع فورى فى ويست تاون اكتوبر بتسهيلات 6 سنينحدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول19شقة٢٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيهللبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمترشارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٨٢ متر مربع ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٦2أكاسياالسعر عند الإطلاق:٣٬١٠٥٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,أكاسيا2 - 3 غرفة
البيع الأول19شقة٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيهللبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمترشارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٤ متر مربع ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول19شقة١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيهللبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمترشارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٥٨ متر مربع ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيهامتلك وحدتك84م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدمشارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ٨٤ متر مربع ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيهامتلك وحدتك58م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدمشارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٥٨ متر مربع ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
6شقة٢٬٠٠٠٬١٠٠ جنيهللبيع ارضي بجاردن تشطيب الترسوبر لوكس كمبوند دجدجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ٢٥٬٠٠١ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٧8بي ويستالسعر عند الإطلاق:١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بي ويست3 غرفة
5شقة٢٬٠٠٠٬٠٥٠ جنيهشقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند دجلة جاردنز حدائق اكتدجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقطبيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ٨٠ متر مربع ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقطكمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ٨٠ متر مربع ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقطروك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ٨٠ متر مربع ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
8شقة١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهسعر مميز و تشطيب راقي بكمبوند الربابدجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز7روك إيدنالسعر عند الإطلاق:٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,روك ايدن3 - 4 غرفة
9شقة١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنزدجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع بمدينه حدائق اكتوبر بدون فوائدحدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٩٠ متر مربع ٢٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع
9شقة١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنزدجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 1 ٨٠ متر مربع ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيهشقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبرفيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٥٥ متر مربع ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة١٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيهشقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبرذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٥٥ متر مربع ٢٤٬٩٨١ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٨3ريفر ريزيدنسالسعر عند الإطلاق:٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ريفر ريزيدنس3 غرفة