شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 141

13,686 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر في دجلة لاندمارك ريسيل 1 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنص التمن بخصم 50% للكاش القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق مع حديقه 35 متر للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيوم أكتوبر بأفضل فيو

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧١ متر مربع

    ٤٠٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • سنشري سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨١٦٬٢٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سنشري سيتي

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بجاردن استلام فوري في اب تاون كايرو

    views investment logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي لاند سكيب في او وست .........

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي في المستقبل سيتي بخصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في b6 تشيب خاص بسعر مميز

    Eureka Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • فيلدج ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيلدج ويست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    ستوديو فخم في سهل حشيش | خصوصية ورفاهية تامة

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه ريسيل برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعرالسوق شقة سوبرلوكس ف بادديه استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو لاندسكيب وفيلات كليو بالم هيلز

    Aspire Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فيو مميز ز استثنائي

    Roots Development logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١١٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • مسايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٨١٬٠٧٥ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Egygab
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مسايا

    1 - 6 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٢٥٬١٦١ جنيه

    امتلك شقه ف قلب شيراتون بمقدم 10%

    Creative Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز استديو بجاردن ف تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم ١٨٢ الف علي ٩ سنوات ب العلمين

    Pharos Real Estate logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع بـ1.4مليون كـاش سور×سور سوديك

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه متشطبه بالتكيفات غرفه واحده -المراسم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • سين 7

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣١٣٬٧٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Akam Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سين 7

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64 للبيع على دائرى المعادى مباشرة بالقطامية

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 60 م – للبيع أو للإيجار – الحي 12

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في كمبوند شيك امتلك استوديو

    Creative Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ب 80,000 فقط اميز شقه في الكمبوند بفيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    1 - 3 غرفة