شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 137

13,686 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م في الموج ريزورت استثمار ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 65م وحدة بإطلالة بحر ومسبح ولاندسكيب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة غرفة 55 م قريبة من المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفة 64 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 67 م مع 9 حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,جايد ريزيدنس

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 70م غرفة بإطلالة بحر ومسبح وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    89م غرفتين + روف بإطلالة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك 57م استوديو بإطلالة بحرية وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة 67 م بجوار تيتانيك رويال

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 60م غرفة بموقع مميز وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • سكالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,منتجعات الساحل الشمالي,سكالا ماونتن فيو راس الحكمة

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    اشتري شقه 70م غرفة بإطلالة مسبح ومساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة 68 م بإطلالة حمام سباحة ولاجون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة بمساحة 68 م على طريق القرى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 55 م وسط لاندسكيب 80%

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك 53م ستايل فندقي مع جاردن هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82م غرفتين بجاردن خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفة 64 م قرب سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 64 م بأكبر أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م بجاردن اختيارك للهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٩٬٩٩٥ جنيه

    امتلك وحدة استوديو 52م بإطلالة لاندسكيب وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • كارنيليا العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٩٦٬٦٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    السويس,العين السخنة,كارنيليا

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٩٤٬٨٣٣ جنيه

    امتلك وحدة 76م غرفة بإطلالة مدينة مع شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرب من سينزو مول 89م + 39م روف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨١١٬٠٩٨ جنيه

    امتلك 84م غرفة بإطلالة جانبية على البحر وخدمات متك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٢٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    امتلك 82م غرفتين بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة 88م غرفتين بإطلالات جذابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • لا ميرادا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٩٬٣٣٨ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    2 - 3 غرفة