شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 144

13,686 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بالسعر الافتتاحي بكمبوند Layal بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٤٤٬٠٨٥ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستوديو تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨١٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع في مدينتي ارضي بجاردن طلعت مصطفي

    East House logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 84م_ للبيع_ الشيخ زايد الحي الحداشر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقة بأقل سعر فى جاردن سيتي بمقدم1%فقط

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • ايون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ايون

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للمعاينه بجوار المطار من MNHD+ قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان – الشيخ زايد

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري بأقل سعر +مقدم5%فقط بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هايد بارك القاهره الجديده التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر ستوديو متشطب فيو بول للبيع-ميفيدا بلوفيوز

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • إيكو ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New City Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ايكو ويست

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مقدم 10% مساحتها 88 م + 48 م حديقه

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٠٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري علي حدائق زيد الشيخ زايد استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٦٩٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو 55م بشاطئ خاص بمقدم 10% استلام 2026

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر و سكاي بول|مارفينتو, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • المصراوية

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,المصراوية

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٨٢٬٩٨٦ جنيه

    Pool View Studio in Premium Residential Compound

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٤٠٬٧٩٣ جنيه

    ستوديو 54م فيو حمام سباحه| فيراندا, سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 73م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٣٬٣٦٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز استلام ٢٠٢٦ في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • ميفيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٢٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميفيدا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق في المرحلة الاولي استلام ٢٠٢٦

    Premises logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري استيديو فى ابراج زد باطلاله مفتوحه

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار الخدمات استلام فوري B12 بالتقسيط 5 سنوات 85م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزه77م تشطيبات خاصة بالتقسيط B12

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 2

    4 غرفة