شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 145

13,686 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن في تاج سيتي - ليك بارك المرحلة

    Smartex logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اوفر شقه ارضي بحديقه للبيع في كيان بدر الدين

    Master Key logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو البحيرات مباشرة بدون اوفر 84م بالتقسيط بريفادو

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط بجوار الخدمات والمسجد 79م فيB14 علي جاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 56 م وسط لاندسكيب واسع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مراسى

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة 59 م بإطلالة البحر مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 76 م بخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفة 58 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 45 م مع حمامات سباحة متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 65 م وتصميم على شكل E

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جرين ٦

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٤١٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Mabany Edris
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جرين 6

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    احجز استوديو 55 م بتصميم عصري ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 76 م بإطلالة وسط المدينة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة 59 م قرب الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٢٬٠٠١ جنيه

    احجز استوديو 33 م خلف مستشفى الأصيل مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفة 58 م على بعد 5 دقايق شيراتون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 55 م بإطلالة حمام سباحة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بمساحة 75 م بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمساحة 33 م بقلب الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفة 60 م مع سبا وجيم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة بمساحة 58 م في قلب الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا توباز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا توباز

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة 60 م مع إنفينيتي بول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفتين 90 م بعائد مستقر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 59 م بإطلالة بحر أو جبال

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي ٧٨م تشطيبات خاصة بڤيو مفتوح

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم ستوديو بحديقة للبيع في هايد بارك

    Horizon Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هاب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,هاب تاون

    1 - 4 غرفة