شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 48

7,445 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فيو مفتوح بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في امبرفيل مطبخ وتكييفات

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل157م متشطبه باقل سعر في الماركت 157م RTM

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٨م للبيع في بيل في - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع – سوديك كورت ياردز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريتال نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Retal Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ريتال

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مفتوحة في كورت ياردز سوديك ويست

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٨٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب ف Estates Residence بمقدم 5% فقط

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م للبيع فيو جاردن بارقي فيلات التجمع

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أكاسيا أمام بوابة 6 الرحاب

    The Broker EG logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment for sale with private terrace

    متصدر

    My Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • بي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    HMA Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بي ويست

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر نص مفروش للبيع بمقدم مميز تريو جاردنز

    El Kateb Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع( كمبوند فيليت) شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية علي لاجون |الجونة مقدم 2,5 مليون

    Evergreen Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري بتشطيب مميز في التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • طابة ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تاباه ويست كمبوند

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةUSL تقسيط15سنة فيو بحري برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل باقل سعر في الماركت 145م متشطبه RTM

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٦١٬١٢٥ جنيه

    شقه 130م معاها جاردن برايم لوكيشن متشطبهRTM

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أرقى تشطيب فى كريسنت ميفيدا

    متصدر

    Prospero Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٣٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • طلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,طلالة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات وغرفه ناني

    Makanak Investments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زايد ديونز متشطبه في موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في مشروع سليّا من شركة إنيرشيا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 400م للبيع في جليم بمطلات مميزه مفتوحة

    Baytak. logo image

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمطبخ وتكييفات للبيع في تاج سلطان

    Treasure Real estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • الجار

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Bunyan
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة