شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 43

4,109 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بالمطبخ والتكيفات بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة3 غرف باقل سعر بالماركت استلام فوري لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬١٣٢٬٩٠٦ جنيه

    شقه مميزة 3غرف للبيع في جولف ريزيدنس 254 متر مربع

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في هاب تاون حسن علام أقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن 260 متر للبيع فى ارق كمبوند بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر شقة معروضة للبيع بأقل سعر

    Rakar Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بموقع مميز في التو 133 متر للبيع متشطبة

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149م استلام فوري فى كمبوند تاج سيتى

    4C Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة مميزة 155فيو النادي كمبوند المعادي فيو الشروق

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 9.5مليون للبيع شقة 200متر بأميز موقع

    Square real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في تاج سيتي باقل من سعرها

3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقة في كمبوند بالتجمع متشطب استلام فوري

    KMG Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ذا بروكس امام ستون ريزيدنس بسعر مغري

    Remax The Address logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٨٤٬٥٤٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع ذا بروكس موقع مميز جدا امام ستون

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم - شقة ريسيل - بحديقة

    متصدر

    Remax The Address logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع -بأقل مقدم - في ذا بروكس

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من غرفتي نوم في كريسنت ووك | 165 متر مربع | أق

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بأفضل الأسعار بالم هيلز المستقبل

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بأفضل الأسعار بالم هيلز المستقبل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٨٬٨٦٣ جنيه

    شقة من غرفتي نوم في كريسنت ووك | 165 متر مربع | أق

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جدا جاهزه للسكن 202 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٨٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 210 متر استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة امام كمبوند الكازار للبيع في التجمع الأول

    Brokers Hub logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع