شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 40

4,109 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م + حديقة 105م ريسيل استلام فوري بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بحديقه نص تشطيب في كمبوند ديستركت فايف

    ABAZA for real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل متشطبة بالكامل في سوديك ايست 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تكملة اقساط - متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن لاندشكيب ريسيل متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ماونتن فيو اي سيتي باقل سعر و متشطبة

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي للبيع 1 غرفه متتشطب بالكامل

    KAMF logo image

    الجازي مول, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه - فيو رائع على لاندسكيب -ريسيل سوان ليك

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٨١٤ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم فى كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تاج سيتي فيو مميز

    KAMF logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب ألترا لوكس بالرخام في الباتيو أورو

    Next Door Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5مليون للبيع شقة تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن كورنر - متشطبه بالكامل امام مدينتي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرش كامل شقة بجاردن 3غرف في كمبوند ايستاون سوديك

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف شقة ارضي بحري ريسيل في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 4.6مليون للبيع شقة بأميز موقع لاند سكيب

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 4مليون للبيع شقة تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى كمبوند تاج سيتي بالتقسيط من المالك

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بأميز موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م بموقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل تشطيب راقي برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر + حديقه 80 متر بحري بموقع جيد

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فرش راقي بأميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 197م تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع