شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 42

4,109 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة 166م غرفتين و ليفينج علي فيو فيلات

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة شقة 216م

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ماونتن فيو هايد بارك شقة 216م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فورى متشطبه 3 غرف تاج سيتى التجمع

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٩٣م بجاردن للبيع في هايد بارك | الترا لوكس

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٠٣٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بموقع مميز تشطيب كامل 199 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦١٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٣٨٬٠٣١ جنيه

    شقه بسعر اقل من السوق 117 متر للبيع في تاج سيتي

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن وحمام سباحة خاص للبيع في ليك فيو

    Brokers Hub logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر اقل من السوق 117 متر بمقدم : 4,538,031

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 107م في قطاميه جيت تكمله ااقساط فيو مميز

    INVEST PRO logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٦٬١٢٦ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع بموقع مميز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز بسعر أقل من سعر السوق للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز 3 غرف نوم في ماونتن فيو اي سيتي

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل دخول جاردن | ألتو أب تاون 2 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل قيمة أب تاون | ألتو 3 غرف القاهرة

    Egypt Best Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٦٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل دخول جولف | جوهرة أب تاون 2 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوهرة جاردن بقيمة قوية | فورتيـن أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري مفتوح B10 مدينتي تشطيب فاخر وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    5

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 3غرف برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 117 ارضي بجاردن تاج سيتي القاهره الجديده

    Compound Hekaya logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي للبيع شقة باميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٠٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن لقطة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة فى كمبوند ديستركت5 استلام فوري

    Brokers Hub logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع