شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 29

796 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 303م للبيع كلاسيكية فاخرة في قلب الكوربة

    Good Deals logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 330م للبيع بشارع الحجاز الرئيسي

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة منطقة ميريلاند نزيه خليفة

    Bond & Key logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 220م شارع محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م تفرعات جامعة لدول

    Property insider logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساكن شيراتون صقر قريش

    Better Estate Investment logo image

    شارع صقر قريش, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف 220متر للبيع في الدقي بالقرب من المساحه

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى المعادى - القاهرة - مصر

    TG West Realtor logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    100م_غرفتين_تشطيبكامل_بمقدم30%_طريق الحجازالرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرئيسيى واجهة مسجلة 220م س لوكس فيو مفتوح

    Oscar logo image

    كوبري الجلاء, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع 170 متر ش مصدق الرئيسي- الدقي

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٥٠ متر في ش احمد حشمت -الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٥٠ متر في ش الحجاز -المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع ش مصدق الرئيسي- الدقي

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع العجوزة - الجيزة

    Royal Home logo image

    العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ش محي الدين ابوالعز - المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 77م²، غرفتين، بلكونة، عقد أخضر-قسط علي 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 240 متر موقع مميز بمدينه نصر

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    شارع محمد توفيق دياب, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 77م²، غرفتين، بلكونة، عقد أخضر-قسط علي 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية 120م تشطيب كامل وقسط 36 شهر وعقد أخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في افضل موقع في سرايات المعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين77م_بمقدم 35%_قسط على 3سنوات_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مكان مميز 200م شارع سلبمان اباظه الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع سليمان اباظه, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين77م_بمقدم 30%_قسط على 3سنوات_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ممتازة للبيع في عباس العقاد – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع