شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 24

797 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت في اي بي بحديقة خاصة بزهراء المعادي

    Good Deals logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ش علي ابن ابي طالب خلف جزيرة العرب

    Royal Home logo image

    شارع علي ابن ابي طالب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م في ش وادي النيل - المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع وادي النيل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع بشارع أبو داوود الظاهري – مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 200م بتشطيب كامل في الميرغني

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة جدًا في مدينة نصر | مصطفى النحاس

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 340م تفرعات شارع لبنان - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع شارع محمود سامي البارودي

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 560م للبيع بمصر الجديدة عبد الحميد بدوي

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    6

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + روف 440م للبيع بالميرغني مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 235 متر في السبع عمارات هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شارع السباق, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع عبدالحميد بدوي – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع جمال الدين دويدارالمنطقة الثامنة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع ابن قتيبة – مدينة نصر عند الحديق

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م تفرعات احمد عرابي – المهندسين

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م مباني حديثة تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 265م شارع الحجاز - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون شقة مميزة 180م بالحي الأول بالقرب

    Next Level Properties logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 153متر بها جاردن خاص بها بسعر مميز

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٥٠ متر المربع الذهبي شارع الفريق محمد ابراهيم

    شارع الفريق محمد ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي السفارات – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سبيل المؤمنين, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع– امتداد الطيران المنطقة الأولى مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة230 م للبيع في قلب الأندلس العائلي| استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي النيل كورنيش المعادي 150 m

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م شارع أبو المحاسن الشاذلي

    Royal Home logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع