شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 22

797 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز! شقة عائلية، 127 مترا مربعا، 3 غرف نوم

    Concrete Real Estate logo image

    شارع النصر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع مباني حديثة شارع البطل احمد

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع - شارع المقريزي (مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    شارع المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270 متر لأصحاب الفخامة والذوق الرفيع بأم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 متر فيو مفتوح لجميع الجهات بين مكرم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بميدان عمان بالدقي

    آل المصري جروب logo image

    ميدان عمان, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 235م بجراج في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 220م للبيع في شيراتون هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م² للبيع في شيراتون، ٢ نوم، ٢ حمام

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف ٣حمام خطوات من ميدان المساحة مسجلة

    Royal Home logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بيع ٣٠٠ م ٤ غرف شارع المراغي العجوزة مسجلة

    Royal Home logo image

    شارع الشيخ المراغي, العجوزة, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م مع روف للبيع بالمربع الذهبي

    Good Deals logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيو \ شقة 285 م ارضى بجاردن \فيو لاند سكيب

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان هيئة التدريس الدقي

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش عقبه بالقرب من ميدان المساحة الدقي

    Royal Home logo image

    شارع عقبه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فاخرة 245 متر في المهندسين

    Good Deals logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م شارع احمد حشمت الزمالك

    Property insider logo image

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 180م تفرعات ميدان المساحه

    Property insider logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٠٢ م ميدان هيئة التدريس بالدقي مسجلة

    Royal Home logo image

    شارع هيئه التدريس, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بالفرش باقل سعر مسحة 100 متر

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس450م بإطلالةمميزة بأرض الجولف هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة "بنتهاوس" بروف خاص - الزمالك

    Remax Style logo image

    شارع اسماعيل محمد, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مجهزة بالكامل بموقع استراتيجي – الزمالك

    Remax Style logo image

    شارع اسماعيل محمد, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م للبيع إطلالة ميدان أبو الكرامات

    Royal Home logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣ غرف في مصر الجديدة ٣٦٢م

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٣ جنيه/متر مربع