شقق مسجلة للبيع في مصر, صفحة 28

796 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م للبيع مطلة على عبد الحميد بدوي

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع عباس العقاد مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 200م تصلح سكني أو إداري بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع الشيخ أحمد إبراهيم, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م تفرعات شارع شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م في محمود عزمي - الزمالك

    Property insider logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    160م شقة للبيع بالبنفسج عمارات متشطبة تشطيب هاي لو

    Find Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كبيرة في مصر الجديدة بالقرب من الميرغني

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 م بأرض الجولف خلف الرقابة الادارية

    sherwoods property logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش محمد مرعشلي-الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٥٠متر مميزة في ش جزيرة العرب المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش ابو بكر الصديق -المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع ابو بكر الصديق, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أرضي مرتفع بمدخل خاص | الحي 11، الشيخ

    Zayed Gate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع شارع توفيق دياب موقع مميز 240 متر

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    شارع محمد توفيق دياب, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 320م للبيع في المهندسين ميدان مصطفى محمود

    Property insider logo image

    ميدان مصطفي محمود, المهندسين, الجيزة

    6

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أو الإيجار ارض الجولف مصر الجديدة

    Like view logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش الحسن بالقرب من نادي الصيد- الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة في ش مصدق الرئيسي - الدقي

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150متر في شارع شهاب الرئيسي - المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش الهادي احمد عرابي -المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع الهادي, الصحفيين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – النزهة الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه63م_تشطيب كامل_بمقدم35%_طريق الحجازالرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 255 متر جزيره العرب - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 350م في ميدان الجمهورية - الدقي

    Property insider logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – عمارات حدائق رامو

    Better Estate Investment logo image

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى أرض الجولف بالطابق الأول على حديقه

    Commission Real Estate logo image

    شارع الرحاله البغدادي, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع