شاليهات تسليم فوري للبيع في مصر, صفحة 14

3,793 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي مفروش+جاردن بفيو علي البحر للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري مرحلة اهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى في كناري بيتش العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كناري بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في باليميرا السخنة فيو مميز

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش 124م للبيع في منتجع بالميرا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٩٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في إمارتس هايتس صف اول على البحر

    Eastmark logo image

    إمارتس هايتس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز مفروش بالكامل 3 غرف 126متر | الجلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مرحلة الهاواين استلام فورى في بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو مميز بقرية ذا جروف العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى-اورلاندو 2 للبيع-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو 2, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل -راس الحكمة-10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري في راس الحكمة علي 10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين+ روف في اراس الحكمة-استلام فوري متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه + جاردن في راس الحكمة - استلام فوري- 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم في راس الحكمة-10 سنين قسط- 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع استلام فوري في الجونه متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه في بلايا غزاله - استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 10% مقدم فيو بحر ولاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة استلام فوري 10% مقدم متشطب فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة 10% مقدم فيو بحر ولاجون متشطب فوري

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 5% مقدم علي 9 سنين من @سوديك تشطيب كامل فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة 5% مقدم من سوديك متشطب ب التكييفات فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بلو باي - الساحل) 55 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف اول ع البحر مفروش بالكامل ف الساحل

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠١٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل استلام فوري في بيانكي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بيانكي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع