شاليهات تسليم فوري للبيع في مصر, صفحة 16

3,793 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري يري البحر - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا شاليه بجاردن بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي استلام فوري متشطب فيو بحر .

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي استلام فوري متشطب فيو بحر .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم 600 الف في مارسيليا5 استلام فوري

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري و متشطب بأقل مقدم في NaiaBay رأس الحكمة

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (لاسيرينا) 115 م + 70 م

    RE/MAX Avalon logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فوري متشطب بنص السعر فيو ع بحر مباشره

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى فى لا فيستا 6 يطل على البحر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب استلام فوري برأس الحكمة

    متصدر

    Inn Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري في ذا جروف السخنة - Brellia

    Feeds logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع استلام فوري بمقدم 960 الف وقسط 5 سنه

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف استلام فوري بمقدم 1,230 وقسط 5 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي يرى البحر كامل التشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى يطل مباشره على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه 3غرف في ازها استلام فوري افضل مرحله

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه غرفتين ف ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه 71م بول فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سنيور شاليه في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٢٦٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه غرفتين ف ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك 2نوم باطلالة مباشرة علي البحر بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع