شاليهات تسليم فوري للبيع في مصر, صفحة 19

3,793 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٣٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريفيرا بيتش 2 صف اول علي بحر بمقدم 15%

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا بيتش, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس شيك شامل جميع الفرش استلام فوري

    Selective logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدل متشطب بالكامل يرى البحر إستلام فوري

    Selective logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن خاصة، استلام فوري تبعد 100متر عن البحر

    Selective logo image

    اللوتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دوبلكس للبيع 197م مراسي (موقع مميز )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، استلام فوري، تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالمطبخ والتكيفات مع حديقة خاصة استلام فوري

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 200 متر مفروش بالكامل للبيع استلام فوري

    I-Move logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 85 متر مفروش بالكامل للبيع استلام فوري

    I-Move logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦١٢٬٠٣٤ جنيه

    فرصة ريسيل قوية لشقة فى بالم هيلز - استلام فورى

    متصدر

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ١٢٦م بجاردن متشطب استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم شالية استلام فوري فيو بحر وابراج العالمين

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم شالية استلام فوري فيو بحر وابراج العالمين

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 5% مقدم هتستلم شالية فوري متشطب فيو بحر وابراج

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه فيو بحر وأبراج استلام فوري 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم شالية استلام فوري فيو بحر وابراج العالمين

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بحري مفروش و مكيف بالكامل في ديبلو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اول صف على البحر توتال 10.5 فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن متشطب في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو استلام سنه

    Western House logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه متشطب 190م +جاردن 250 م فوكا باي

    TREX logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع