عقارات للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس بـ 4 مليون جنيه, صفحة 8

274 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقة للبيع متشطبة استلام فوري في Taj City

    New Home for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ع المفتاح بتشطيب سوبر لوكس بـ taj city

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو الترا سوبر لوكس للبيع فى تاج سيتى- ليك بارك

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 166 متر فى مرحلة اورجامى فى تاج سيتى

    Smartex logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في تاج سيتي التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بدون مقدم + 12س تقسيط في تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٢٬٣٥٠ جنيه

    ستديو في تاج سيتي فوري 60م دور اول ليك بارك

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم40%ف قلب اللوتس تقسيمه رائعه بالسعر القديم

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/متشطب

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب استلام فور في Tag Cityمرحله ليك بارك

    Sweet Home Realestate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس بجاردن للبيع فى تاج سيتى على 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع بخصم 50% امام بوابه مطار القاهرة

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس للبيع بنظام فيلا فى تاج سيتى اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام بمساحة روف خاصه وفيو بحيره

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الكاش شقة ارضي بجاردن لقطة ف تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة للبيع على طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64م استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب تاج سيتي

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 380الف امتلك ستوديو برايم لوكيشن امام المطار

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع فى التجمع بأفضل نظام سداد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م للبيع فى التجمع بالتقسيط على 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى تاج سيتى ( 3 غرف )قبل زيادة الاسعار

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيومفتوح للبيع فوري بسعرلقطة ف تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 12 سنة شقه للبيع 114م امام مطار القاهرة

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع