عقارات للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس بـ 4 مليون جنيه, صفحة 7

274 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر في الماركت في تاج سيتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن في تاج سيتي - ليك بارك المرحلة

    Smartex logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ل 70متر فوري في تاچ على فيو مفتوح وبحيره

    ERE logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو 75م للبيع في تاج ستي بفيو على لاند سكيب

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق - موقع مميز - افضل اطلالة

    Three in one Investment logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز مع روف بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة في تاج سيتي ارضي استلام فوري

    Trends Real Estate Egypt logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 مدابل فيو في كمبوند تاج سيتي التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٢٬٢٢٠ جنيه

    ‎ستوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي ليك بارك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في تاج سيتي ليك بارك استلام فوري

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع فى Origami Taj City

    Utopia logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخضم50 % شقة للبيع 166م فى تاج سيتى ع 12 سنة تقسيط

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف 115م بخصم 50% بفيو golfو Double height

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو ب لوكيشن مميز جدا في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو غرفة واحدة بجاردن في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 114م فـ قلب التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع امام مطار القاهرة بخصم50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م للبيع فى تاج سيتى بالقرب من الكلوب هاوس

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام بحري فيو لاند مارك

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز امام مطار القاهره بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 3 غرف ) بنص سعرها فى تاج سيتى Taj City

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في تاج سيتي مرحله ليك بارك

    Remax Today logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص الاسعار استوديو للبيع في ليك بارك تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع