عقارات للبيع في الشيخ زايد بـ 2 مليون جنيه, صفحة 37

2,633 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م+حديقة استلام فورى مقدم2.7 مليون واقل قسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب سوديك بقسط ربع سنوي 2,2 مليون مساحة 355 متر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 76 م للبيع بقمدم 10% واقساط علي 10 سنين

    متصدر

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - بارقى مناطق القاهره

    Inspire Homes logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 2 مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتشطيب فندقي بالقرب من بيفيرلي

    Inn Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي المفتاح بكمبوند في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الحي الحداشر المجاورة الرابعه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمائل المرحله الرابعه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الحي الحدشر مجاورة رابعه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشيخ زايد الحي الاول المجاوره الاولي

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع