عقارات للبيع في الشيخ زايد بـ 2 مليون جنيه, صفحة 38

2,633 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة للبيع قسط 4 سنين بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري جاهز للسكن بتشطيب كامل بسعر خاص

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في زايد علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات 147م -الشيخ زايد قسط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في ابراج زيد بأطول فترة سداد

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    متصدر

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للايحار شقه٩٧م ٣غرف حمام بمليون و ٩٠٠الف

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٩٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140متر بسعر لقطه ف Bliss gate متشطبة بالتقسيط

    Property Group logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع مميز خلف مول العرب

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٦١٬١٢٥ جنيه

    شقه 130م معاها جاردن برايم لوكيشن متشطبهRTM

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع