عقارات للبيع في الشيخ زايد بـ 2 مليون جنيه, صفحة 39

2,633 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس متشطب علي النيل مباشرة زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في قلب الشيخ زايد بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع + عزل تام

    Inspire Homes logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى MV chillout مقدم 3م بسعر 22م

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى نيو زايد و قسط على 10 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو متشطب موقع مميز جدا للبيع فى زيد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٤٠٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقةارضى مميزة في جنة زايد 2 – المرحلة الأولى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاون لقطة استلام فوري في كمبوند فيلدج ويست

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الروضه زايد سوبر لوكس موقع مميز

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه في الشيخ زايد الحي الحداشر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع