عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 850 ألف جنيه, صفحة 5

922 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش بتتكرر في سيشور –راس الحكمه شاليه 96 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول فيو مميز (لاند سكيب / بول)تقسيط

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي – تقسيط مريح-سيشور

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ماونتن فيو فرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه في الكيلو 200الساحل

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • بلو ستايز ذا ايلاند مارينا 5

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الساحل الشمالي,العلمين
  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي350الف وحدة متشطبة+التكيفات مدن ابوظبي

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي350الف وحدة متشطبة+التكيفات مدن ابوظبي

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي350الف وحدة متشطبة+التكيفات مدن ابوظبي

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • سانتوريني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,سانتوريني

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي350الف وحدة متشطبة+التكيفات مدن ابوظبي

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، توتال ١٩مليون

    متصدر

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، توتال ١٩مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، توتال ١٩مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • مارينا 8

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مارينا,مارينا 8
  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، توتال ١٩مليون

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في فوكا باي الساحل الشمالي شاليه متشطب

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • نوبو براندد ڤيلاز - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قريه جلي) 65م

    RE/MAX Avalon logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٣٬٢٧٦ جنيه

    شالية ارضى بجاردن استلام 2026 تقسيط مريح

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٠٬٢٥٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • المصيف

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    M2 Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,المصيف