عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 850 ألف جنيه, صفحة 2

922 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات مطبخ بمقدم 750الف مدن ابوظى

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو جولف 60م استلام قريب

    Chance for Realestate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • فايا مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي
  • 10

    شاليه

    ٧٩١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مباشر على كريستال لاجون متشطب +ACs+Kitc

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر علي البحيره في مارينا 8 للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٩٬٣٨٩ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بالكامل في ازها بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,بالم هيلز العلمين الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Finished+ACs خطوات للبحر بجوار فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو علي البحر في سيلفر ساندس سيدي حنيش

    Abrag Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف للبيع شاليه فيو البحر في سيلفر ساندس

    Abrag Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري واخده VIP لوكيشن بفيو خيالي متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • كريستال باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار صف اول على البحر واخده فيو عظيم مجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    850 الف فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • زا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 - 5 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • تاي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    الساحل الشمالي,تاي باي

    استوديو, 1 - 3 غرفة