عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 850 ألف جنيه, صفحة 7

922 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٩١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين ماستر دابل فيو علي البحر ف هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ع البحر في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٢٦٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب و مفروش بالاجهزه في فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه وجاهزه للمعيشه ع البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600K امتلك شاليه متشطب في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 40% شاليه للبيع بالتكيفات بجوار امواج الساحل

    Step One Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بحديقه خاصه للبيع في قريه امواچ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ١٢٠شاليه في قريه امواچ شامل العفش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ١٢٠شاليه في قريه امواچ شامل العفش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قرية امواج شاليه بنت هاوس مميز جدا بسلم داخل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضي بحديقه خاصه غرفتين بالفرش والاج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 67 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع