عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 156

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة غرفتين سي فيو متشطب بالكامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز بسعر اقل من سعر الماركت

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٨٦٨٬١٥٥ جنيه

    بينت هاوس سى فيو متشطب بالكامل للبيع فى ساوث ميد

    TREX logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر اقل من سعر الماركت ببلايا غزالة

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ٩٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه لاعادة البيع-شامل الفرش والاجهزة

    Inspire Homes logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل مع كابينة صف ثالث علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل بالمطبخ و التكييفات للبيع في فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٩٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول باطلالة مميزة و اقل سعر باقساط حتي 9س

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في دي باي – تطوير مصر | الساحل

    Beltone logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 3 غرف موقع مميز علي البوول فيو البحر

    Egypt Best Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة غرفتين سي فيو متشطب بالكامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة غرفتين سي فيو متشطب بالكامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الجولف بحمام سباحة خاص بحري بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في D-Bay بانوراما فيو بحر متشطبة

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر بمقدم464K ع10س قسط اوكاش 6.100M

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري عايمة على اللاجون Sea View بـ 3,100,000

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر بمقدم464K ع10س قسط اوكاش 6.100M

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٦٤٬١٧١ جنيه

    شاليه ريسيل مميز متشطب+تكييفات بقلب سيدى عبدالرحمن

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر بمقدم464K ع10س قسط اوكاش 6.100M

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه غرفتين باقل سعر في مارينا موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر بمقدم464K ع10س قسط اوكاش 6.100M

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه151م+178م جاردن متشطب بمقدم950الف وقسط10سنين.

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع