عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 152

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مفروش بالكامل بحديقة 150 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي سينيور بحديقة للبيع في سيلفر ساندز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم واقساط يطل على المسبح تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا شايفه البحر والبول بسعر للقطة ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول باطلالة مميزة و مقدم 5% علي 9 س!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل برايم لوكيشن فيو لاجون استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باقساط اطلاله كامله على البحر و لاجون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٤٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ب اقل مقدم كامل التشطيب في فوكا باي

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شالية 3 نوم للبيع في دي باي سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ​​متشطب للبيع في سول بريز - إعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣١٬١٨٠٬٢٣٠ جنيه

    شاليه متشطب دبل فيو بحر ولاجون ف سيدي حنيش 10%مقدم

    Impact Investments logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٤٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ساوث ميد حجز افتتاح ارضي بجاردن اول صف

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مارينا 8 بمقدم 600 ألف وتقسيط على 12 سنة

    The Way logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين ريسيل بسعر لقطة (أرضي + أول +روف) استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١١٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 740 الف فوري بالعلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 82 م + 88م جاردن الساحل الشمالي -Ajaza

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس sea view للبيع من القامزي الاماراتية

    Property Hills Star logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في مارينا 8 مقدم 700 ألف قسط على 12 سنة

    The Way logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    ‎شاليه باقساط بحرى في الماظة باي – فيو مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦١٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي سولو جونيور مع حديقة مباشرة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل هاسيندا وايت

    why solutions logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 142 العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل متشطب على البحر+قسط 7 سنوات

    Property  Hills. logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لإعادة البيع 319م - بتسهيلات فى السداد

    Inspire Homes logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٣٦٤٬٣٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كامل التشطيب مع حديقة في Ramla North

    New Avenue Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع