عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 155

3,962 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر بمقدم464K ع10س قسط اوكاش 6.100M

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر بمقدم464K ع10س قسط اوكاش 6.100M

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه151م+178م جاردن متشطب بمقدم950الف وقسط10سنين.

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه151م+178م جاردن متشطب بمقدم950الف وقسط10سنين.

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا | بفيو على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه151م+178م جاردن متشطب بمقدم950الف وقسط10سنين.

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه151م+178م جاردن متشطب بمقدم950الف وقسط10سنين.

    متصدر

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي فيردي لاجون | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية ارضي بجاردن للبيع بحرى دايركت بول

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    كابين للبيع في دي باي – الساحل الشمالي

    Beltone logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه151م+178م جاردن متشطب بمقدم950الف وقسط10سنين.

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري بحديقة كبيرة | مراسي بلانكا | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٩٨٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر بمقدم464K ع10س قسط اوكاش 6.100M

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميز ع لاجون مُباشرةً للبيع بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٧ متر مربع

    ٢٦٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٧٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بحديقة | مراسي فيردي | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٢٤٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر بمقدم464K ع10س قسط اوكاش 6.100M

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٤٢٨٬٢٦٢ جنيه

    شقة سيلفر ساندز | فيو على حمام السباحة | بحري

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    690 الف فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية ارضي بجاردن للبيع في ماونتن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    إيفيا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل في امواج سيدي عبد الرحمن

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت البحر بمقدم464K ع10س قسط اوكاش 6.100M

    متصدر

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٢١٬٦٣٥ جنيه

    شقة بفيو على اللاجون | بلايا غزالة جي فيليدج

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الجولف - حمام سباحة خاص - بحري - بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه أرضي بفيو مفتوح في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي | فيو مباشر على حمام السباحة موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع