عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 153

3,962 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى لاجون فيو ولاندسكيب متشطب بالتكييفات

    Q Sequoie logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بسعر وموقع مميزين ,استلام فوري

    why solutions logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام فورى اطلاله على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو كريت بأميز فيو وسعر

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 1 افضل لوكينش باقل سغر في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة بحرية في لافيستا باي إيست بموقع

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع ممبز للبيع باقساط بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز متشطب بالكامل فيو مفتوح في دي باي

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٩٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه استلام فوري بخصم يصل 30% وقسط 10سنين !

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مازارين 3غرف فيو مميز بجوارابراج العالمين

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب فى دى باي الساحل الشمالى بجوار لافيستا

    Property  Hills. logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع سي فيو في دايركشن وايت برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٣٥٬٣٩٢ جنيه

    شالية متشطب اقرب استلام للبيع في كون بجوار لافيستا

    Property  Hills. logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمراسي مارينا 2غرفة مفروش بالكامل

    Massar logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م قريب للبحر بسعر خيالي في Sodic Ogami.

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين صف اول على اللاجون وقسط حتى 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو البحر استلام 2027

    Inn Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب من مصر ايطاليا مقدم1.5م قسط 10س كاش 8م

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو على البحر fully finshed بقسط 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٢٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٧٥٬٩٩٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 110م 3نوم بحري صريح ف سولت بسعر لقطه

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٥٬٧٨٦٬٨٠٠ جنيه

    شاليه فيو كريستال لاجون استلام قريب مشطيب بالكامل

    Impact Investments logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٨١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 65م رأس الحكمة - نايا باي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لاجون فيو باقل سعر للماركت برايم لوكيشن!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فخم 110م بحديقة فيو ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٣٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 60م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٩١ جنيه/متر مربع