عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 145

3,962 عقارات أخرى
  • 26

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف سكالا سي فرونت فيوكامل للبحر بسعرممتاز

    متصدر

    Makanak Investments logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة بأقل سعر دايركت على اللاجون 5%م

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع فى سيلڤر ساندز, الساحل الشمالى

    TREX logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك خطوات من البحر باقل مقدم على 9 سنين اقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري صف اول عالبحر شاليه فندقي مفروشHigh-End

    Falcon for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٤١٦٬٢٥٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى سيلڤر ساندز, الساحل الشمالى

    TREX logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢١٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك خطوات من البحر باقل مقدم على 9 سنين اقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في ماونتن فيو رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة مزدوجة لاجون وبحر لشاليه 3 غرف بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي بحر مباشر استلم بمقدم 1.4 مليون فورًا

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي جاهز للسكن في زهرة الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك خطوات من البحر باقل مقدم على 9 سنين اقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع مع حمام سباحه خاص مجدده بالكامل

    Crown properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك خطوات من البحر باقل مقدم على 9 سنين اقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك خطوات من البحر باقل مقدم على 9 سنين اقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك خطوات من البحر باقل مقدم على 9 سنين اقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا ٧ بحري صريح – دور تاني

    عقار مارينا logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس صف اول على اللاجون وقسط حتى 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع صف أول على اللاجون في سي شيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة صف اول على اللاجون بأقل سعر، 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر و البحيرة فى مارينا 7 بحمام سباحة

    متصدر

    Do estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١١٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك خطوات من البحر باقل مقدم على 9 سنين اقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع