عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 144

3,962 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك المطل على البحر متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك السي فيو بمقدم فقط 5% !!!!!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الجاهز في الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠١٬٩٣١ جنيه

    متشطب سي فيو قسط ربع سنوي ٢٠٠الف، سعر كاش ١٠ مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في الصف الأول بأقساط على مدى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠١٬٩٣١ جنيه

    متشطب سي فيو قسط ربع سنوي ٢٠٠الف، سعر كاش ١٠ مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الجاهز في موقع متميز!

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بدفعة أولى 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٩٩٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك المطل على البحر بكامل تشطيبه بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠١٬٩٣١ جنيه

    متشطب سي فيو قسط ربع سنوي ٢٠٠الف، سعر كاش ١٠ مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب صف ول ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستاند الون فيلا بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٢٥٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المستقلة كاملة التشطيب بمقدم فقط 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك شاليه متشطب صف اول علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية على البحر متشطبة بالكامل في Marina

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك المطل على البحر في الصف الأول

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 570 الف واستلم شقة دبل فيو في مارينا 8 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٧٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك المطل على البحر والمفروش بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بدون مقدم مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠١٬٩٣١ جنيه

    متشطب سي فيو قسط ربع سنوي ٢٠٠الف، سعر كاش ١٠ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلا صف اول ع البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شاليه متشطب صف اول علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع