عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 142

3,962 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٢٬٨٨٧٬٦٣٧ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع في مشروع Zoya LMD

    The Broker EG logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو البحر متشطب اقساط 8 سنين في رمله جوار الماظة

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بشاطئ خاص مجهز كاملا أفضل سداد و أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٧٤٧٬١٩٠ جنيه

    استوديو للبيع في ساوث ميد – فيو لاجون - موقع مميز

    The Broker EG logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٤٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع كابانا في سيشيل تطل على البحر و اللاجون

    Do estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٤٦٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٨٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مجهزه بالكامل صف اول للبحر بسداد مرن !

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٩٬٧٠٠ جنيه

    إطلاله بحر مباشره&صف اول لاجون-مجهز كاملا سداد مرن

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 92متر ماونتن فيو راس الحكمه فوري

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٤٤٥٬٤٠٠ جنيه

    أخر شاليه مباشر على البحر من جميع الغرف سداد مرن

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالفرش استلام فوري لوكيشن مميز

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون فيو للبيع تشطيب كامل فى صافيا الساحل

    TREX logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بمدن رأس الحكمة بسعر و تقسيمه مميزه

    ICONIC logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٦٧٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٤٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون براس الحكمة

    ICONIC logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢١٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في direction white

    ICONIC logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 34م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٢٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب براس الحكمة من سوديك فى قرية جون

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٤٤٣٬٧٦٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر إطلاله مزدوجه بسداد مرن استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٩٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٢٣١٬٤٤٠ جنيه

    شاليه مجهز كاملا مباشر للبحر استلام أشهر سداد مرن

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في افخم مكان بالعالمين the gate

    ICONIC logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٢٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخرة للبيع في مدن رأس الحكمة إطلاله

    ICONIC logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬٢٦٦ متر مربع

    ٢٣٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع في ساوث ميد – الساحل الشمالي

    The Broker EG logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي للبيع فى غزاله باى صف اول مفروشه 100م

    New Avenue Real Estate logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٨٨٧٬٥٩٠ جنيه

    استلام خلال أشهر بأفضل سداد-تاون هاوس مباشر للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في Naia Bay –الساحل الشمالي

    ICONIC logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م استلام فوري بخصم قوي فيو بحر مباشر

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٣٣ جنيه/متر مربع