عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 138

3,962 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو خيالي 100% على البحر بسعرلقطه لا يتكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    رمال, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوول فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة متشطبة صف اول علي البحر بالتقسيط 10Y

    Property Hills Star logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس متشطب استلام فوري أقل من سعرالشركة

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا LUXURY VIP بشاطئ خاص ع بحيرة العلمين استلام

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٤٦ متر مربع

    ٢١٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم0% امتلك شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه فيلا , 346 م استلام فورى صف اول على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٦٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شاليه تشطيب راقي تقسيط لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فوري متشطبه بفيو ابراج العلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف مفروش للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Driven Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم0% تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٦٢٦٬٧٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل متشطب في سيلفر ساند من اورا بموقع مميز

    Bold Egypt logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٨٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز تاون هاوس شايف البحر للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب مطل علي اللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع (كيو باي - العلمين الجديده) 200م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع مطل علي البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب صف اول ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع