عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 124

3,962 عقارات أخرى
  • 6

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (كورال هيلز - رأس الحكمه) 170 م

    RE/MAX Avalon logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه, مارينا فرونت - مراسي - الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري على حمام سباحة - مارينا 2, مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٦٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٨٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص للبيع صف اول ع جولف مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٦٤٣ متر مربع

    ٢٩١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بانورامية على اللاجون – المرحل

    Crown properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات من بالم هيلز راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي البحيرة متشطب بالتكييفات سيلفر ساندز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٣٠٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوكا باي 129+77جاردن للبيع استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قلب راس الحكمة من سيزار سوديك

    Property Hills Star logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع في كالي كوست

    RE/MAX Everest logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬١٥٦٬٦٥٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في مسايا بتشطيب كامل – سيدي عبدالرحمن

    RE/MAX Everest logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارسيلا بيتش 4 سيدي عبد الرحمن

    bnb logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع متشطب بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٥٥٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ( Q Bay - العلمين )

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر سى فيو-دايركت حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف ثالث فيو بحر استلام فوري في لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-س فيو- دايركت حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يري حمام السباحة و البحيرة - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر برووف خاص وجاكوزي في موقع مميز

    The Polygon logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بورتو مارينا – فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب للبيع في جيفيرا راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - مارينا 5 - الساحل - صف اول علي البحر

    Osoul Misr logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت دايركت لاجون-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مكتمل التشطيب مطل على البحيرة غزالة باى

    New Avenue Real Estate logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع