عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 57

3,646 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب الترا مودرن للبيع هاسيندا وايت

    TPV logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر في مدن الأمارتية خليج رأس الحكمة

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كالي كوست الساحل الشمالي – فيو بحر ولاجون

    Susqual Management logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة متشطب بالكامل وحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣١٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بموقع مميز للغاية 141م في أزهى

    AK Circle logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ١٢٥٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٦٢٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس لاجون فيو للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عالبحر للبيع متشطب بالتكيفات والأجهزة

    Selection Code logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة صف أول علي اللاجون للبيع بتسهيلات

    REV Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ٩٨٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب ب هاسيندا ويست فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كاملة التشطيب في سيشيل

    Gold Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٧ متر مربع

    ٩٨٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالتكييفات للبيع بتسهيلات

    REV Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٢٤٧٬٥٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شاليه للبيع في دايركشن وايت – 164 متر

    KRE investments logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر ستاند اللون فيلا في دي باي -سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٤٣١٬٥٢٥ جنيه

    أرخص شاليه غرفتين في زويا متشطب صف أول بعد الفلل

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبـة في دي بـاي - بانورمـا سـي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح شاليه 1نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 9سنين

    Towers Map logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مفروشة بالكامل الترا مودرن 5 غرف

    TPV logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي اول صف علي البحر اقساط

    property hills Elite logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه الفرش بسعر لقطه صف اول ع البحر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٢٬٠٩٢ جنيه

    شاليه ريسيل في زويا غزالة باي متشطب+ACsفيو ع البحر

    Summit Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالساحل الشمالي اول صف علي البحر اقساط

    property hills Elite logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٦٠٨٬٠٣١ جنيه

    فيلا دايركت ع البحر فوري متشطبة فى June راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٣٠٦ جنيه/متر مربع